Yeni yıla Almira'da
Hep Birlikte "Merhaba" diyoruz...Konaklamalı Yılbaşı Balosu Programı:

31 Aralık, Cumartesi günü saat 14:00 itibariyle otele girişinizi yapabilir, yılbaşı balosuna kadar Blu Wellness Thermal SPA’da Kapalı Yüzme Havuzu, Sauna, Fin Hamamı, Fitness Center ve Genel Türk Hamamından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.


5 Çayı :Piyano müziği eşliğinde, Mevsim Meyveleri, Çikolata Şelalesi, Pizza Çeşitleri, Tatlı – Tuzlu Kurabiyeler, Browni, Cheese Kek, Mini Ekler ve Makaronlardan oluşan birbirinden lezzetli çeşit çeşit ikramlıklara bayılacaksınız.


Yılbaşı Balo programı Çigan Müziği ile başlayacak. Alba Orkestrasının yemek ve dans müzikleriyle geceye devam edeceksiniz. Yılbaşı gecelerinin olmazsa olmazı Oryantal Show sonrasında sahneyi Bülent Özdemir ve Hande Dönmez ikilisi alarak, sizlere keyif dolu saatler yaşatacak.


Geç saatlere kadar sürecek olan eğlence sonrasında 2017’ye şampanyalı zengin brunch ile güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.


31 Aralık 2016, Cumartesi günü Uludağ’da karın keyfini çıkarmak isterseniz ücretsiz shuttle servisimizden yararlanabilirsiniz. (Hareket Saati: 10:30)

Çigan Müziği ile başlayacak olan geceye, yemek ve dans müziğinde sizlerle olacak olan Alba Orkestrası ile devam edeceksiniz. Yılbaşı gecelerinin olmazsa olmazı oryantal şovunda enerjine enerji kattıktan sonra sahneyi Bülent Özdemir ve Hande Dönmez ikilisi alarak, sabahın ilk ışıklarına kadar sizlere keyif dolu saatler yaşatacak.

31 Aralık 2016 Yılbaşı Özel Menüsü
Yılbaşı Balosuna katılacak olan tüm misafirlere Executive Şef Necmettin Baştürk ve ekibinin hazırladığı zengin yılbaşı menüsü eşliğinde şıklığın ve kalitenin bir arada olduğu eğlenceli, keyifli bir yılbaşı balosu sunuyor. Güvenli gıda, ödüllü usta aşçıların sihirli dokunuşları ile birleşince ortaya eşsiz bir lezzet ve sunum çıkıyor.


Yılbaşı Menüsü için TIKLAYINIZ


Çocuk Balosu Detayları için Tıklayınız