Yeni yıla Almira'da
Hep Birlikte "Merhaba" diyoruz...Yılbaşı Balo programı Çigan Müziği ile başlayacak. Rönesans Orkestrasının yemek ve dans müzikleriyle geceye devam edeceksiniz. Yılbaşı gecelerinin olmazsa olmazı Oryantal Show sonrasında Rönesans Orkestrası gecenin geç saatlerine kadar sizlere keyif dolu saatler yaşatacak.

31 Aralık 2017 Yılbaşı Özel Menüsü
Yılbaşı Balosuna katılacak olan tüm misafirlere Executive Şef Necmettin Baştürk ve ekibinin hazırladığı zengin yılbaşı menüsü eşliğinde şıklığın ve kalitenin bir arada olduğu eğlenceli, keyifli bir yılbaşı balosu sunuyor. Güvenli gıda, ödüllü usta aşçıların sihirli dokunuşları ile birleşince ortaya eşsiz bir lezzet ve sunum çıkıyor.


Yılbaşı Menüsü için TIKLAYINIZ
Konaklamalı Yılbaşı Balosu Programı:

31 Aralık, Pazar günü saat 14:00 itibariyle otele girişinizi yapabilir, yılbaşı balosuna kadar Blu Wellness Thermal SPA’da Kapalı Yüzme Havuzu, Sauna, Fin Hamamı, Fitness Center ve Genel Türk Hamamından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.


5 Çayı :Piyano müziği eşliğinde, Mevsim Meyveleri, Çikolata Şelalesi, Pizza Çeşitleri, Tatlı – Tuzlu Kurabiyeler, Browni, Cheese Kek, Mini Ekler ve Makaronlardan oluşan birbirinden lezzetli çeşit çeşit ikramlıklara bayılacaksınız.


Yılbaşı Balo programı Çigan Müziği ile başlayacak. Rönesans Orkestrasının yemek ve dans müzikleriyle geceye devam edeceksiniz. Yılbaşı gecelerinin olmazsa olmazı Oryantal Show sonrasında Rönesans Orkestrası gecenin geç saatlerine kadar sizlere keyif dolu saatler yaşatacak.


Geç saatlere kadar sürecek olan eğlence sonrasında DJ Tuncay eşliğinde, 2018’e şampanyalı zengin brunch ile güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. 

Yılbaşı Menüsü için TIKLAYINIZKonaklamalı Paket için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.