TOPLANTI SALONLARI

Toplantı ve Kongre Turizminde Profesyonel Bir Bakış..

Almira Hotel Thermal Spa & Convention Center farklı boyut ve özelliklere sahip çok amaçlı toplantı salonları ile beklentilerinizin üzerinde bir hizmet vermektedir.

Usta eller tarafından hazırlanmış ikramlar ile toplantılar şimdi daha keyifli.
10 kişiden 1000 kişiye kadar tüm organizasyonlarınıza tam donanımlı teknik altyapı, ekipman ve profesyonel kadrosu ile ev sahipliği yapmaktadır.

Otelimiz toplantı salonları arasında bilgisayar ağ sistemi, kablolu ve kablosuz internet bağlantısı mevcut olup ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 

Kadife Salon

Gün ışığıyla aydınlanan, dağ, şehir ve park manzaralı, 50 kişi kapasiteli ahşap dekore edilmiş özel bir salon.


Büyük Salon

900 kişi kapasiteli, 20m2’lik sahnesi bulunan salonumuzda toplantı, kongre, seminer ve özel organizasyonlarınızda kusursuz servisimizle hizmetinizdeyiz.


Şehrazat

Gün ışığıyla aydınlanan, dağ ve şehir manzaralı, 400 kişi kapasiteli salonumuz toplantı, kongre, seminer, nişan, sünnet, düğün ve özel organizasyonlarınız için ideal.


Osmanlı Meydanı

Osmanlı saraylarının görkemini aratmayacak şıklık ve konforda düzenlenen Osmanlı Meydanı, kapalı gruplara özel toplantı, yemek ve tüm davetleriniz için kusursuz servisiyle hizmete hazır.


Divan

10 kişiden 100 kişiye kadar toplantı, eğitim ve seminer organizasyonlarınız için tam donanımlı teknik ekipmanı ile hizmetinizde. Lezzetli kahve molalarınız geniş fuaye alanımızda verilmektedir.


Panorama I-II-III

Panorama salonları, çeşitli oturma düzenlemeleri ile 10 kişiden 100 kişiye kadar olan toplantılar, eğitimler ve seminerler gibi organizasyonlarınız için tam destekli teknik ekipmanlarla hizmetinizdedir.


Firuze I-II-III

Firuze, 3 farklı salonunda, toplantılar, eğitimler ve seminerler gibi organizasyonlarınız için tam destekli teknik ekipmanlarla 10 kişiden 100 kişiye kadar çeşitli oturma düzenlemeleri ile hizmeti vermektedir.