TOPLANTI SALONLARI

Toplantı ve Kongre Turizminde Profesyonel Bir Bakış..

Almira Hotel Toplantı ve Kongre Turizminde de yine çok iddialı...

İleryenin sadece zaman zaman olmaması gerektiğine olan inançla yenilendik, geliştik ve siz konuklarımızın rahatı için kalite hedeflerimizi daha da yükselltik.

Farklı boyut ve özelliklere sahip 12 farklı toplantı salonu ile 10 kişiden 1000 kişiye kadar farklı amaçlar için oluşturabilecek her türlü kullanım düzeni ve profesyonel kadromuzla ev sahipliğimize devam ediyoruz.

Tüm organizasyonlarda kusursuz hizmet, tam donanımlı teknik altyapı, ekipman ve insan gücü,yılların deneyimi ve birikimi ile birleşiyor.
 

Büyük Balo Salonu

800 kişiye kadar her türlü toplantı, kongre, seminer, nişan, sünnet, düğün ve özel organizasyonlarınızda kusursuz servisimizle hizmetinizdeyiz.


Şehrazat

500 kişi kapasiteli salonumuz her türlü toplantı, kongre, seminer, nişan, sünnet, düğün ve özel organizasyonlarınız için idealdir.


Osmanlı Meydanı

120 kişi kapasiteli,Osmanlı saraylarının görkemini aratmayacak şıklık ve konforda kapalı gruplara özel toplantı, yemek ve tüm davetleriniz için kusursuz servisiyle hizmete hazır.


Divan

120-140 kişi kapasiteli salonumuz; kokteyl, toplantı, eğitim semineri ve özel davetlerinize ev sahipliği yapıyor. Tam donanımlı teknik ekipman ve kusursuz servis yılların deneyimi ile birleşiyor.


Panorama I-II-III

10 kişiden 100 kişiye kadar gerçekleştirmeyi düşündüğünüz farklı yerleşim düzenlerinde toplantı, eğitim ve seminer organizasyonlarınız için tam donanımlı teknik ekipmanı ile hizmetinizde.


Firuze I-II-III

10 kişiden 100 kişiye kadar gerçekleştirmeyi düşündüğünüz farklı yerleşim düzenlerinde toplantı, eğitim ve seminer organizasyonlarınız için tam donanımlı teknik ekipmanı ile hizmetinizde.


Sude I-II

Sude I ve Sude II salonlarımız ve fuayesi tüm toplantı ve özel resepsiyonlarınız için farklı yerleşim düzenlerinde tam donanımlı teknik ekipmanı ile hizmetinizde.